![ZoomEgitimMH20](https://i0.wp.com/www.msmb.org.tr/wp-content/uploads/2020/08/ZoomEgitimMH20.png?resize=1024%2C512&ssl=1)
• Çağın gerektirdiği entelektüel bilgiye sahip ve teknoloji ile barışık, inovatif gençler yetiştirmeyi hedefleyen Mühendishane Mesleki Kariyer Tamamlama Projemizde online yaz kursları tamamlandı.
• İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde gençlerimize ulaşarak çeşitli eğitimler ile onlara daha iyi bir gelecek çizmek için 4 farklı kurs programı organize edilmişti. 10 Ağustos Pazartesi günü başlayan online yaz kursumuzda Java, AutoCad, Matlab-Simulink, Makine Öğrenmesi eğitimleri verildi. Toplamda 73 katılımcısı bulunan kurslarımız, 11 Eylül Cuma günü, kurs sonunda başarılı olan katılımcılarımıza sertifikaları takdim edilerek tamamlandı.